Стихійне лихо несподівано допомогло "зеленій" енергетиці Німеччини

У Німеччині під час зимового урагану "Сабіна" морські й наземні вітроелектростанції забезпечували приблизно 60% споживання електроенергії країни.

Об этом сообщает Роспрес

Про це йдеться у звіті центру Agora Energywenden, пише EcoTown. Сонячна енергія протягом дня, як зазначають аналітики, теж сприяла високому виробленню "зеленої" електроенергії в цей період.

Ураган "Сабіна"

Ураган "Сабіна"

bricartsmedia.org

Новини
В Іспанії створили унікальні вітрогенератори: з’явилося приголомшливе відео

У ті години, коли активність урагану була особливо високою, в енергомережу Німеччини подавалося майже 43,7 ГВт вітрової електроенергії. Для порівняння, попередній рекорд був встановлений на рівні 43,4 ГВт.

Зі слів представника оператора Amprion, для операторів мережі шторм "Сабіна" був великою проблемою, оскільки подача електроенергії від вітряних турбін була нерівномірною, а вітродвигуни відключалися під час дуже сильних поривів. За даними Amprion і Tennet, пошкоджень на високовольтних лініях від шторму не було.

Варто згадати, що в 2019 році майже 43% споживання електроенергії в Німеччині випадало на поновлювані джерела енергії.

Нагадаємо, раніше OBOZREVATEL розповідав, що в Японії стартап Challenergy розробив вітрогенератор Magnus, який зможе перетворювати енергію тайфунів.

Будь у «зеленому» тренді: слідкуй за нашими новинами в Telegram

Читайте всі новини по темі "Вітрогенератори" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/stihijne-liho-nespodivano-dopomoglo-zelenij-energetitsi-nimechchini.htm”

Нажмите Enter для поиска или ESC для закрытия