У Великобританії зафіксували рекордну добову смертність через COVID-19Кількість пацієнтів, які померли у Великій Британії за 24 години від захворювання, що викликається коронавірусом нового типу, склала 1 564, що стало максимальним показником з початку пандемії.

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Про це свідчать дані, опубліковані в середу на сайті урядової інформації, — передає .


Днем раніше влада повідомила про виявлення 1 243 летальних випадків. Попередній антирекорд — 1 325 смертей — був встановлений 8 січня. За останній тиждень кількість померлих від ускладнень, викликаних коронавірусом, зросла на 52% в порівнянні з попереднім семиденним періодом. Всього через пандемію у Великій Британії померли 84 767 осіб, що є максимальним показником в Європі.


За останні 24 години були також виявлені 47,5 тис. випадків зараження в порівнянні з 45,5 тис. випадків інфікування, зафіксованими у вівторок. Всього з початку пандемії в країні було виявлено 3,21 млн випадків інфікування коронавірусом.


Згідно зі статистикою ВООЗ, у Сполученому Королівстві 3 118 522 випадки захворювання, 81 960 осіб загинули.


Вкрай складна епідеміологічна обстановка складається у Великій Британії через поширення мутованого штаму коронавірусу, який, згідно з попередніми оцінками експертів, може бути на 70% більше заразним. Уряд був змушений вжити жорстких заходів для боротьби з інфекцією і оголосив 4 січня про введення карантину в Англії. Влада Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії самостійно визначають діючі на їх території обмежувальні заходи, проте в цілому вони відповідають англійським, що робить вже третій в королівстві карантин загальнонаціональним.


Нагадаємо, “британський” коронавірус виявили мінімум в 50 країнах.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/u-velykobrytanii-zafiksuvaly-rekordnu-dobovu-smertnist-cherez-covid-19/”

Нажмите Enter для поиска или ESC для закрытия