Зеленський "кинув" Путіна і змусив себе поважати: екс-депутат зробив цікаву заяву

Президент РФ Володимир Путін змінив своє ставлення до президента України Володимира Зеленського і почав його поважати. Причому підставою для цього стали введені в Україні санкції проти нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука і трьох проросійських телеканалів.

Об этом сообщает Правда ЮА


Про це у програмі Роксани Руно на Апостроф ТВ “Всьо по бєспрєдєлу Лайт” розповів екс-депутат Держдуми (2007 — 2016 роки), громадянин України (з 2019 року) Ілля Пономарьов.


"Я впевнений в тому, що Путін після введення санкцій в Україні проти Віктора Медведчука почав поважати Володимира Зеленського. Путін, на мій погляд, проходив три стадії сприйняття президента України Володимира Зеленського. Спочатку, після обрання Зеленського, він до нього ставився несерйозно, з певною долею побоювання, що, мовляв, як би після цього в Росії не почали вибирати коміків. Однак згодом ставлення Путіна трансформувалося", - зазначив Пономарьов.Пономарьов заявив, що першим поштовхом до зміни сприйняття Путіним Зеленского став саміт в Парижі, який відбувся 9 грудня 2019 року, коли президенти вперше зустрілися.


"Путін Зеленського сприймав як молодого і недосвідченого політика. На блефі їм вдалося зустрітися в Парижі, а це був чистої води блеф, бо Єрмак обманув Кремль. Тоді обіцяли, що в Парижі будуть підписані певні домовленості, на це навіть Сурков "повівся", Путін приїхав. А коли вони всі зібралися, сказали, що нічого такого не було. По великому рахунку, це було "кидалово", - заявив Пономарьов.


Після саміту в Парижі, як вважає Пономарьов, Путін зрозумів, що Зеленський — "міцний горішок".


"Після цього у Зеленського розпочалася "чорна смуга" — зміна уряду, коронавірус, падіння рейтингу. Путін же ж в цей час повернувся в звичну для себе роль — чекати, коли повз нього пропливе труп його ворога. Медведчук в цей час йому розповідав, що він вже ось-ось стане новим прем’єром, рейтинги ОПЗЖ ростуть і тому подібне. Але раптом прокинувся Зеленський і почав "мочити" з одного боку Коломойського, а з іншого боку — Медведчука. І вийшло так, що поруч проплив труп не того, кого чекав Путін. А він дуже уважно ставиться до таких моментів", — резюмував Пономарьов.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2021-03-02/zelenskiy-kinul-putina-i-zastavil-sebya-uvajat-eks-deputat-sdelal-interesnoe-zayavlenie/224573”

Нажмите Enter для поиска или ESC для закрытия